/ ortaklar

Cihangir Gözükızıl
Kurucu/Ortak

Gazeteciliğe 1981 yılında Dünya Gazetesi’nde başladı. 1987-1988 yılları arasında Akis’te çalıştı. 1993 yılında Elite Basın’ı kurdu. 1990’dan bu yana Avustralya merkezli Yeni Vatan Gazetesi’nin Türkiye temsilciliğini yürütüyor. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu Mezunu Gözükızıl, evli ve 2 çocuk babası.

Kadir Kılıçparlar
Ortak

Gazeteciliğe 1990 yılında Dünya Gazetesi’nde başladı. Kanal E TV, Liberal Bakış ve Star Gazetesi’nin kurucu ekibinde yöneticilik, 2003-2006’da TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na danışmanlık yaptı. 2006’da Ciner Medya Grubu’na üst düzey yönetici olarak geçti. 2007’de ayrılıp Elite Basın’a ortak oldu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu Kılıçparlar, evli ve bir kız çocuğu babası.

İskender Baydar
Ortak
Galatasaray Lisesi’ni bitirdi, Gazeteciliğe 1990 yılında Sabah gazetesi dış haberler servisinde başladı, Star gazetesinin kurucu kadrosunda yazı işleri müdürü olarak yer aldı. Fotomaç Genel Yayın Müdürlüğü, Sabah gazetesi spor müdürlüğü, genel yayın yönetmen yardımcılığı ve Atv genel müdür yardımcılığı yaptı. Takvim gazetesi genel yayın yönetmenliği ve üç yıl süren Hürriyet gazetesi yan yayınlar yönetmenliğinin ardından 2012 yılında ‘Elite Basın’a ortak olarak katıldı. Baydar, evli ve üç çocuk babası